Rubriky
Cheb

Bellatex Bavlněné povlečení se vzorem listí v šedé barvě, velikost 140 x 200 cm a 70 x 90 cm


Bellatex Bavlněné povlečení se vzorem listí v šedé barvě

je ideální volbou pro ty, kteří chtějí být pohodlně a stylově vyspalí. Zároveň je to také skvělá volba pro ty, kteří hledají kvalitní povlečení s krásným designem.

Kvalitní materiál

Povlečení je vyrobené z příjemné bavlny, která zajistí dokonalé pohodlí při spánku a zároveň umožní pokožce dýchat. Bavlna je také dobrou volbou pro alergiky, protože je hypoalergenní a nevzbuzuje alergické reakce. Toto povlečení je velmi příjemné na dotek a zajistí vám vynikající spánek.

Kvalitní potisk

Toto povlečení má kvalitní potisk, což zaručuje rozměrovou i barevnou stálost. Takže nebudete muset mít strach, že po praní ztratí povlečení svůj původní vzhled. Navíc potisk s motivem listí vypadá opravdu krásně a přinese do vaší ložnice příjemnou atmosféru.

Jak pečovat o povlečení

Chcete-li zajistit, aby vaše nové povlečení sloužilo co nejdéle, doporučujeme ho prát po rubu se zapnutými uzávěry. To zaručí, že se sníží pravděpodobnost poškození potisku. Také je důležité dodržovat doporučenou teplotu praní, která je uvedena na etiketě na povlečení. Tím zajistíte, že se povlečení nedeformuje a zůstane pěkné jako nové.

Balení obsahuje

Při nákupu tohoto povlečení získáte to, co potřebujete pro dokonalý spánek. Balení obsahuje:

  • 1x povlak na polštář 70 x 90 cm
  • 1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm

Pokud hledáte kvalitní a stylové povlečení, pak neváhejte zakoupit .

Koupit