Rubriky
Cheb

Bílo-béžový kameninový hrnek na espresso od Costa Nova – dokonalá volba pro milovníky kávy!


Vychutnejte si ranní kávu stylově.

Nádherný design na první pohled

Netypické šálky na espresso z kameniny upoutají pozornost již na první pohled. Jedinečné bílo-béžové provedení vytváří krásný kontrast, který dodá vašemu domácímu rituálu přípravy kávy zcela nový rozměr.

Vysoce kvalitní materiály pro dokonalou odolnost

Kameninový materiál použitý při výrobě těchto hrnků zajišťuje jejich velmi odolnou konstrukci. Díky kvalitnímu zpracování a glazování při teplotách 1180 °C jsou hrnky vhodné i do myčky na nádobí. Můžete si tedy užívat ranní kávu bez obav z poškození vašich oblíbených hrnků.

Ruční výroba s individuálním charakterem

Poznámka: Kvůli jedinečné ruční výrobě se může velikost a barva produktu lehce lišit. Každý kousek je tak originál a má svůj vlastní charakter. Koupíte si tedy nejen praktický hrnek na espresso, ale také malý umělecký kousek do své sbírky kávových doplňků.

Koupě kávového hrnku od Costa Nova – rychlý a snadný proces

Pokud vás tyto bílo-béžové kameninové hrnky na espresso zaujaly a rozhodli jste se je zakoupit, máme pro vás dobrou zprávu! Stačí kliknout sem, a během pár minut si můžete objednat vlastní exemplář. Objednaný kus vám dorazí do několika pracovních dnů, takže nebudete muset dlouho čekat na své nové oblíbené hrnky na espresso.

Bílo-béžový kameninový hrnek na espresso od Costa Nova