Rubriky
Cheb

BRW Psací stůl Indiana JBIU2S Dub sutter – dokonalá kombinace kvality a stylu pro váš domov

Váš domov je místem, kde trávíte spoustu času. Proto je důležité, aby byl co nejpohodlnější a zároveň krásný. Pokud hledáte stylový a kvalitní psací stůl, máme pro vás řešení – psací stůl JBIU2S od značky BRW. Tento stůl je dokonalou kombinací kvality a stylu, která udělá váš domov ještě hezčím a praktičtějším.

Provedení

Psací stůl JBIU2S obsahuje 2 zásuvky a výsuvnou polici na klávesnici. Zásuvky jsou na válečkových kolejničkách, takže se vám budou otevírat a zavírat velmi snadno. Psací stůl JBIU2S je vyroben z dřevotřísky ve dvou barevných provedeních:

  1. Dub sutter
  2. Borovice canyon

Oba tyto materiály jsou velmi kvalitní a pevné, proto se nemusíte bát, že by váš psací stůl brzy opotřebovaný či neudržovaný. Navíc jsou tyto materiály velmi příjemné na pohled a dotek, takže vám psací stůl JBIU2S udělá radost každý den.

Styl Indiana

Jedním z největších kladů psacího stolu JBIU2S je fakt, že patří do série Indiana. Tato série nábytku je inspirovaná divokým západem a má několik zajímavých detailů. Patří sem kovové úchytky a ozdobné kování na rozích nábytku. Díky těmto detailům bude váš psací stůl vypadat stylově a zajímavě. Série Indiana obsahuje celkem 25 prvků, takže můžete jednoduše a vkusně zařídit svůj obývací pokoj, pracovnu, dětský pokoj nebo předsíň. Prostřednictvím této série nábytku budete mít dokonalý zážitek ze zařizování vašeho domova.

Pokud tedy hledáte kvalitní a stylový psací stůl, který vám udělá radost každý den, je psací stůl JBIU2S od značky BRW tou pravou volbou. Proto neváhejte a navštivte naši internetovou stránku nabytekhned.cz, kde si můžete psací stůl JBIU2S objednat hned teď. Tento nábytek vám poskytne dokonalou kombinaci kvality a stylu, která udělá váš domov ještě hezčím. S JBIU2S od značky BRW budete mít prostor na psaní i úložný prostor pro vaše potřeby.