Rubriky
Cheb

FDM Kapesní matrace CARPI – revoluční spánek velikosti 100×200 cm!


Model DAVOS charakteristický pocket springs

V dnešní uspěchané době si stále více lidí uvědomuje, jak je pro kvalitní život důležitý spánek. Abychom se probudili svěží a plní energie, potřebujeme si dopřát dostatečně kvalitní a pohodlný spánek. Jedním z klíčových prvků, který ovlivňuje kvalitu spánku, je samozřejmě matrace. Na trhu je celá řada typů a materiálů matrací, ovšem matrace, kterou bychom vám rádi představili, je naprosto výjimečná.

Jmenuje se FDM Kapesní matrace CARPI a jejím charakteristickým rysem jsou kapesní pružiny (tzv. pocket springs), které byly vyrobeny technologií NanoHARD. Tyto pružiny jsou rozděleny do 7 zón s různou tuhostí, a díky tomu dokáže matrace velmi dobře podpořit a nastavit polohu těla během odpočinku. Matrace je tak ergonomická a přizpůsobí se vaší postavě. Díky pocket springs se matrace také výborně tlumí pohyby druhé osoby, takže se budete moci prospat celou noc bez rušení.

Do této matrace byly použity i další kvalitní materiály, jako jsou latexové vložky a termoplastická pěna VISCO. Vrstva latexu, charakteristická svou pružností a flexibilitou,