Rubriky
Cheb

Fleuresse povlečení v odstínech šedé – Makosatén pro dokonalý spánek ve velikosti 140/200 cm


Fleuresse povlečení v odstínech šedé – Makosatén pro dokonalý spánek

Fleuresse povlečení je synonymem pro kvalitní spánek. A to díky tomu, že je vyrobeno z makosaténu, který je známý svou měkkostí a jemností. Všechny povlečení Fleuresse jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a s ohledem na to, aby poskytovaly maximální pohodlí a komfort.

Makosatén pro dokonalý spánek ve velikosti 140/200 cm POVLEČENÍ

Velikost 140/200 cm je standardní velikost pro jednolůžkové postele. Fleuresse povlečení v této velikosti je však nevšední. Odstíny šedé jsou v poslední době velmi oblíbené v interiérech a Fleuresse to pečlivě sleduje.

Šedá, světle šedá, tmavě šedá – nechte si vybrat

Šedá je zkrátka barvou nejoblíbenějších povlečení na trhu a Fleuresse nabízí hned tři odstíny šedé. Světle šedá je výborná volba do moderního bytu, tmavě šedá pak dodá místnosti trochu elegance a sofistikovanosti.

Kvalitativní a příjemný materiál pro nejlepší spánek

100% bavlna/makosatén zaručuje příjemný dotyk a pocit luxusu na vaší pokožce. Materiál je navíc velmi kvalitní a také snadno udržovatelný – povlečení můžete prát v pračce a používat opakovaně.

Přidejte si i polštářové příčky s velikostí 70×90 cm

Abyste měli pocit, že se opravdu zabalujete do oblíbeného povlečení, můžete si objednat i polštářové příčky 70×90 cm, které ladí se samotným povlečením. Jistě oceníte, jak je usnadní vaše usínání a podpoří kvalitní spánek.

Zvolte Fleuresse a dopřejte si dokonalý spánek

Není nic důležitějšího než kvalitní spánek a Fleuresse vám to může splnit. Zvolte si oblíbený odstín šedé, velikost 140/200 cm a nechte se unést pocitem velmi příjemného a měkkého povlečení.

Objednejte si Fleuresse povlečení pro dokonalý spánek zde.

Fleuresse povlečení v odstínech šedé - Makosatén pro dokonalý spánek ve velikosti 140/200 cm

Fleuresse povlečení v odstínech šedé - Makosatén pro dokonalý spánek ve velikosti 140/200 cm

Fleuresse povlečení v odstínech šedé - Makosatén pro dokonalý spánek ve velikosti 140/200 cm