Rubriky
Cheb

Hoorns Béžová sametová jídelní židle Ken s područkami: elegantní a pohodlná volba do jídelny

Stylová židle Ken od značky Hoorns skvěle zapadne do moderních interiérů a budete nadšení z pohodlí, které nabízí. Originální design židle spočívá v jejím tvaru, pohodlném sedáku a čalouněním hrubou sametovou látkou v elegantní béžové barvě. Subtilní černá kovová podnož dodává židli moderní výraz, který rozprostře ve vaší kuchyni či jídelně útulnou atmosféru. Díky vysoké odolnosti látky bude židle perfektní i v komerčních prostorách jako jsou restaurace a kavárny.

Nevšední design a pohodlný sedák

Hoorns Béžová sametová jídelní židle Ken s područkami je skvělou volbou pro ty, kteří hledají nejen klasickou jídelní židli, ale něco nevšedního. Již na první pohled si vás židle podmaní svým designem. Nápaditě a precizně vytvarované záda židle a její pohodlný sedák dokáží splnit i ta nejnáročnější očekávání.

Kvalitní materiály a perfektní zpracování

Vybrat si kvalitní jídelní židli je velmi důležité. Hoorns Béžová sametová jídelní židle Ken s područkami je vyrobena z kvalitních materiálů, které splňují vysoký standard na trhu. Hvězdou tohoto kousku je čalounění hrubou sametovou látkou v elegantní béžové barvě, která je nejen velmi moderní, ale i velmi praktická. Látka totiž není náročná na údržbu a snadno ji udržíte v perfektní kondici.

Zpracování jídelní židle Ken je na nejvyšší úrovni. Kdekoliv se podíváte, židle je perfektní až do posledního detailu. To zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost v každé situaci. Jídelní židle je podpírána černou kovovou podnoží s plastovými kryty, což z ní dělá velmi stabilní kus nábytku.

Skvělá volba pro každý interiér

Hoorns Béžová sametová jídelní židle Ken s područkami svou unikátní kombinací výrazného designu a vynikajícího pohodlí dokáže perfektně zapadnout do každého interiéru, bez ohledu na to, jestli se jedná o moderní nebo tradiční styl. Židle bude skvěle vypadat v jakékoliv barevné kombinaci a dokáže celý prostor nejen osvěžit, ale i povznést na vyšší úroveň.

Neuvěřitelná pohodlnost s područkami

Hoorns Béžová sametová jídelní židle Ken s područkami se neřadí mezi židle, které jsou pouze hezké, ale ne příliš pohodlné. Díky subtilně vystouplým područkám se budete na židli cítit jako nikdy předtím. Jejich ergonomický tvar se perfektně přizpůsobí vaší tělesné konstituci a budete se cítit naprosto pohodlně.

Hoorns Béžová sametová jídelní židle Ken s područkami

Závěrem

Hoorns Béžová sametová jídelní židle Ken s područkami je jedním z nejkrásnějších a zároveň nejpohodlnějších jídelních židlí na trhu. Kombinace moderního designu, pohodlí a vysoké kvality materiálů je zárukou spokojenosti a dlouhotrvající použitelnosti. Rozhodněte se pro jídelní židli, kterou budete milovat a která bude dokonalou volbou pro váš interiér.

Objednejte si židli Hoorns Béžová sametová jídelní židle Ken s područkami

dnes a užijte si dokonalé pohodlí a krásný design!