Rubriky
Cheb

Kusový koberec Aminah 104998 Beige, grey v rozměru 160×230 cm


Kusový koberec Aminah 104998 Beige, grey v rozměru 160x230cm

Orientální koberce od značky Nouristan (Hanse Home), které Vás potěší poutavými motivy a fantastickou hebkostí. Jsou vyráběny v Belgii z viskózy, která je velmi jemná. Koberce jsou proto příjemné na dotek i došlap. Na rubové straně je viskóza doplněna jutou. Koberce mají nízký vlas (3mm), díky kterému jsou snadné na údržbu – lze použít vysavač, kobercovou pěnu či šampon.

Viskóza – přírodní materiál vhodný pro alergiky

Viskóza patří mezi přírodní materiály, které jsou dobře snášené alergiky. Je vhodná pro ty, kteří mají problémy s hmyzem, prachem nebo netolerují syntetické materiály. Viskóza je navíc velmi jemná na dotek, což oceníte například při běhání po koberci bosou nohou.

Nízký vlas – snadná údržba

Nízký vlas koberce Aminah 104998 Beige, grey umožňuje snadnou údržbu. Lze použít vysavač s malým válcovým kartáčem, kobercovou pěnu nebo šampon na koberce. Při použití šamponu na koberce je nutné ho po ošetření důkladně vysát. Koberce mohou být pravidelně rotačně vysávány a čištěny, což prodlužuje jejich životnost.

Kusový koberec Aminah 104998 Beige, grey v rozměru 160x230 cm

Poutavé motive

Poutavé motivy na koberci Aminah 104998 Beige, grey jsou inspirovány orientálními vzory, které jsou velmi oblíbené. Koberec je vhodný do bytu, kanceláře nebo hotelového pokoje. Může být kombinován s různými dalšími prvky, které z něj udělají originální interiérový doplněk.

Objednejte si kusový koberec Aminah 104998 Beige, grey na NabytekPrehledne.cz

Pokud Vás zaujal kusový koberec Aminah 104998 Beige, grey, můžete si ho objednat na NabytekPrehledne.cz. Naše firma garantuje vysokou kvalitu výrobků a spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě. Nabízíme rychlé doručení koberce a kvalitní zákaznickou podporu.