Rubriky
Cheb

Levá rohová sedací souprava MONTEZ v barvě Lukso 10


MONTEZ sedací souprava

Prostorná sedací souprava MONTEZ s možností rozkladu na lůžko je skvělou volbou pro moderní byt. Rozměry soupravy jsou 265×220 cm, což zaručuje dostatečný prostor pro celou rodinu.

Vlastnosti sedací soupravy MONTEZ

Rozkládací mechanismus

MONTEZ sedací souprava je vybavena jednoduchým rozkládacím mechanismem, díky kterému lze snadno a rychle přeměnit sedačku na pohodlné lůžko. Rozměry lůžka jsou 140×200 cm, což zajišťuje dostatečný prostor pro spánek i pro vysoké osoby.

Kvalitní materiál

Sedadlo a zádové opěry sedací soupravy MONTEZ jsou pokryty kvalitním a odolným materiálem v barvě Lukso 10, který se snadno udržuje a příjemně sedí. Povrchová úprava materiálu chrání sedací soupravu před poškrábáním a znečištěním.

Pohodlné sedení

Sedadlo je měkké a pohodlné díky silnější výplni. Roztažitelné podhlavníky navíc zajišťují dokonalé pohodlí při sledování televize nebo při čtení knihy.

Závěr

Tato moderní sedací souprava MONTEZ v barvě Lukso 10 se stane skvělým doplňkem každého moderního interiéru. S dostatečným prostorem pro celou rodinu a možností rozkladu na pohodlné lůžko je MONTEZ tou nejlepší volbou pro relaxaci a odpočinek. Pokud vás tato sedací souprava zaujala, můžete si ji zakoupit zde: MONTEZ.