Rubriky
Cheb

Moderní design a bez kompromisů: Sprchová zástěna Rea Aero 80 cm v černém matu

Představujeme Vám krásnou a mimořádně funkční a moderní sprchovou zástěnu. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Zástěna je uzpůsobena k montáži na sprchovou vaničku nebo na podlahu s lineárním odtokem. Byla vyrobena z vysoce kvalitního tvrzeného skla.

Černý mat – trendová barva pro moderní koupelnu

Tato sprchová zástěna vyniká nejen svou kvalitou a funkčností, ale i stylovým designem. Její vzhled je vkusný a moderní a kromě toho dnes patří černá barva mezi velké interiérové trendy. Proto, pokud se rozhodujete pro moderní koupelnu, rozhodně neváhejte a vsaďte na tuto sprchovou zástěnu v černém matu. Zaručujeme, že se bude skvěle vyjímat v každé koupelně a přiláká na sebe obdiv a pozornost vašich hostů.

Díky černému matu a kvalitnímu sklu tato sprchová zástěna odolává i největším nárokům.

Zadání a specifikace produktu

Sprchová zástěna Rea Aero je vyrobena z bezpečnostního tvrzeného skla o tloušťce 8 mm a výšce 1950 mm. Profily jsou z hliníku, šířka profilu činí 32 mm a tloušťka profilu 17 mm. Sklo je transparentní s efektní létařkou. Specifikace produktu jsou následující:

  • Typ kabiny: Rohová, Walk-in
  • Barva skla: Transparentní
  • Tloušťka skla: 8 mm
  • Směr kabiny: Univerzální
  • Výrobce: Rea

Za zmínku stojí také fakt, že černé prvky jsou pokryty laserem čtyřnásobným povlakem nejkvalitnějšího smaltu. Díky této technice jsou hliníkové prvky skla chráněny proti korozi, matování a změně barvy. Díky speciální výrobní fázi je odolná a snadno se čistí.

Možnosti instalace a výhody

Jednou z výhod této sprchové zástěny je možnost instalace na sprchovou vaničku nebo přímo na podlahu s lineárním odtokem. Její design je navíc skvěle uzpůsoben k vytvoření jakési prosklené kapsy, čímž se docílí nedocenitelného pocitu prostornosti a lehkosti.

Nenechte si ujít příležitost získat kvalitní produkt s moderním designem. Objednejte si hned nyní sprchovou zástěnu Rea Aero 80 cm v černém matu za atraktivní cenu: https://www.interierio.cz/produkt/sprchova-zastena-rea-aero-80-cm-cerny-mat

Sprchová zástěna Rea Aero
Sprchová zástěna Rea Aero