Rubriky
Cheb

Moderní obývací stěna Togo 2 sonoma od Falco

Obývací stěna Togo 2 od výrobce Falco je právem považována za moderní a elegantní nábytek. Tento kousek nábytku skvěle padne do každého interiéru a zároveň je velmi praktický. Stěna je vyrobena z lamina, které je odolné proti poškrábání a je velmi snadné na údržbu.

Díky svým rozměrům je vhodná i pro ty, kteří obývají malometrážní byty a garsonky. Tvůrci stěny se pečlivě zamysleli nad tím, jak využít prostor co nejefektivněji. V levé části stojí výklopná dvířka od televizního stolku, v pravé části se nachází police.

Zajímavé na stěně je to, že závěsná skříňka i komoda jsou uvnitř vybaveny policí. To umožňuje maximální využití prostoru.

Co se týče ceny, ta je uvedena za komplet, který je vyobrazen na fotografii. Na cenu nebyly zahrnuty žádné doplňky a dekorace. Nicméně, cena je poměrně příznivá a není neudržitelně vysoká.

Jak na instalaci? Samozřejmě, obývací stěna Togo je dodávaná v demontáži. Součástí balení je montážní návod včetně všech potřebných spojovacích prvků. Proto není nutné najímat profesionály a může si každý tento kus nábytku snadno a rychle sestavit.

Rozměry:

  • TV stolek – š.140 / v.38 / hl.35
  • Závěsná skříňka – š.50 / v.77 / hl.28
  • Police – š.78,6 / v.8 / hl.17

Závěrem lze říci, že obývací stěna Togo 2 sonoma od Falco je naprostou trefou do černého. Je praktická, moderní, snadno se udržuje a není příliš nákladná. Pokud hledáte nábytek, který bude elegantní a zároveň funkční, zainvestujte do této stěny. Zde si můžete prohlédnout produkt na stránkách Maliboo.cz.

obývací stěna Togo 2 sonoma

není jen dalším kusem nábytku. Je to praktický designový doplněk, který poskytuje potřebný prostor pro televizi, hračky, knihy, atd.

Závěr

Výrobce Falco dokázal, že i levnější verze nábytku může být elegantní a praktická. Obývací stěna Togo 2 sonoma je skvělým investičním kouskem pro ty, kteří rádi žijí prakticky a s chutí do moderního designu. Ať už podnikáte činnost v obývacím pokoji, sledujete filmy, čtete knihy, nebo se jen relaxujete, tato obývací stěna vám určitě nabídne potřebný prostor a funkcionalitu.