Rubriky
Cheb

Nádoba na odpad LISTON s objemem 30 l, barva černá


Nádoba na odpad LISTON

Popis

je ideálním řešením pro třídění a ukládání odpadu v domácnosti, kanceláři nebo v průmyslu. Nádoba je vhodná pro různé druhy odpadu, jako jsou plasty, papíry, sklo nebo organický odpad.

Velký objem nádoby umožňuje sběr odpadu po celý týden bez nutnosti častého vyprazdňování. Konstrukce nádoby je vyrobena z odolného plastu zaručujícího dlouhou životnost.

Vlastnosti

  • Objem: 30 litrů
  • Barva: černá
  • Materiál: plast
  • Možnost uzavření: ano

Instalace

Instalace nádoby je velmi jednoduchá. Stačí ji umístit na vhodné místo s dostatečným prostorem pro manipulaci s odpadem. Nádoba lze umístit na podlahu nebo na stůl podle potřeby. Při pravidelném vyprazdňování odpadu v nádobě se snadno udržuje čistota a hygiena.

Kde koupit

Pokud jste se rozhodli pro nákup nádoby na odpad LISTON s objemem 30 l, barva černá, nabízí se vám několik možností. Jednou z nich je návštěva kamenného obchodu specializovaného na domácí potřeby a vybavení. Další možností je nákup prostřednictvím internetového obchodu, například na adrese www.bestnabytek.cz.

Závěr

je praktickým řešením pro ukládání a sběr různých druhů odpadu. Skvěle se hodí do domácností, kanceláří i průmyslových podniků. Díky svému velkému objemu je ideální pro týdenní sběr a snadnou manipulaci s odpadem. Koupit ji můžete jak v kamenném obchodě, tak i v internetovém obchodě.