Rubriky
Cheb

Naplňte svůj interiér luxusní pohovkou Grand Žinilka Jasmine 35 zelená

Každý z nás touží po dokonale vybaveném domově. A jakmile dojde na nábytek, vždycky se snažíme vybírat to nejlepší a nejkrásnější, co najdeme. Pokud hledáte něco, co dodá vašemu interiéru nádech luxusu a zároveň zajišťuje pohodlné sezení, máme pro vás tip na skvělou pohovku – Grand Žinilka Jasmine 35 zelenou.

Luxusní pohovka Grand

Tato pohovka je opravdu jedinečná. Její exkluzivní design upoutá oko každého návštěvníka vašeho domova a zároveň nabízí pohodlné sezení pro vaši rodinu a přátele. Pohovka Grand je rozkládací a zahrnuje úložný prostor, kde si můžete uložit polštáře nebo deky.

Cena je platná pro potahy ze vzorníku

Pohovka Grand Žinilka Jasmine 35 zelená je vybavena potahem ze vzorníku. Pokud si zvolíte jinou barvu, může se cena lišit. Proto doporučujeme vybírat z již předem určených barevných variant.

Vysoká opěradla zajištují pohodlné sezení

Důležitou součástí pohovky Grand jsou vysoká opěradla, která zajišťují pohodlné sezení. Protože jsou umístěna vysoko, podporují správnou polohu těla a zároveň chrání vaši páteř při delším sezení.

Potahová látka Jamine

Jedním z hlavních předností pohovky Grand je potah z kvalitní potahové látky Jasmine. Tato látka se vyznačuje vysokou odolností vůči dennímu světlu a během používání nevybledne. Na rozdíl od jiných látek se tak vaše pohovka bude dlouho těšit svoji původní krásou.

Kvalitní a stabilní dřevená konstrukce

Samozřejmostí u každého nábytku je stabilní a kvalitní konstrukce. Stejně tak tomu je u pohovky Grand. Dřevěná konstrukce zajišťuje pevnost a stabilitu a zároveň umožňuje umístění pohovky i do volného prostoru. Zadní část pohovky je očalouněna originálním potahem jako korpus pohovky.

Rozměry

Pro usnadnění vašeho výběru uvádíme rozměry pohovky:

  • Rozměry: 228x99cm
  • Plocha po rozložení: 194x140cm

Krásná a pohodlná pohovka Grand Žinilka Jasmine 35 zelená je teď na našem eshopu. Nečekejte a pořiďte si ji ihned!

luxusní pohovka