Rubriky
Cheb

Nordic Living: Dubový kovový nástěnný regál Winter 85 cm pro stylové a praktické úložné řešení

Designový kovový regál Winter je specifický svým jednoduchým, ale zároveň asymetrickým vzhledem. Regál je vyroben ze zdravého a přírodního dubového dřeva a nerezového kovu, což ho činí velice odolným a trvanlivým. Regál Winter je vysoký 85 cm a má 4 asymetrické police. Ty jsou různě hluboké, takže do regálu lze uložit nejen knihy, ale i dekorace, které tak budou vynikat a krásně zdobit váš interiér.

Asymetrický design

Originální pojetí regálu Winter ozvláštní interiér a upoutá na sebe veškeré pohledy. Asymetrické police jsou posunuté vedle sebe, a tím vytvářejí zajímavý a nezaměnitelný vzhled regálu. Regál je ideální nejen do obývacího pokoje, ale i do pracovny nebo ložnice. Jeho praktickost a funkčnost jej však najdou uplatnění prakticky v každé místnosti.

Vysoce kvalitní materiály

Regál Winter je vyroben ze dvou kvalitních materiálů – dubového dřeva a nerezové oceli. Dubové dřevo je známé svou odolností a trvanlivostí. Materiál se navíc velice dobře hodí do moderních interiérů, kde vytváří útulnou a příjemnou atmosféru. Nerezová ocel zase zajišťuje odolnost a bezpečnost regálu. Regál Winter tak bude sloužit po mnoho let a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Nordic Living: Dubový kovový nástěnný regál Winter 85 cm pro stylové a praktické úložné řešení

Jednoduchá údržba

K čištění regálu Winter doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem. Tuto jednoduchou údržbu dokáže zvládnout každý a regál bude vždy vypadat jako nový. Regál Winter je skvělým příkladem toho, že krása nemusí být spojena s komplikovanou údržbou.

je tedy skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít v interiéru nejen praktický a funkční nábytek, ale i designový prvek, který dokáže krásně ozvláštnit každý prostor.