Rubriky
Cheb

Nový designový hit ve světě kancelářských židlí – Stima Židle Trill


Moderní plastová jídelní židle je vyrobená z barevného tvrzeného polypropylenu se skelným vláknem. Židle je vhodná k použití jak v interiéru, tak i na venkově.

Stohovatelná a odolná proti UV záření

Stohovatelná židle Trill se vyznačuje vysokou odolností proti UV záření, což zajišťuje ochranu proti vyblednutí. Její jednoduchý a elegantní design oceníte jak v kanceláři, tak v restauraci nebo kavárně.

Svěží a moderní design židle Trill je založen na jejích jednoduchých liniích a čistých tvarech. Barevné provedení zahrnuje výběr několika módních odstínů – viz vzorník níže.

Vhodná i do zátěžového provozu (restaurace, kavárny apod.).

Pokud hledáte židli pro svou kancelář nebo obchodní prostory, která okouzlí svým moderním designem, kvalitou a výjimečným provedením, pak je židle Trill tou správnou volbou pro vás.

Stima Židle Trill

Krásná židle, která je dostupná v několika módních provedeních, dokáže osvěžit jakýkoliv interiér. A to díky svému modernímu vzhledu, ale i snadné údržbě a vysoké kvalitě. Abychom byli saturováni trhem, naše nabídka zahrnuje několik odstínů, takže každý si vybere svůj oblíbený.

Vzhledem k vysokému podílu skelného vlákna je židle Trill velmi odolná, snadno se čistí, není křehká a zároveň hmotnostně optimální.

Závěrem lze konstatovat, že židle Trill je stálou a kvalitní volbou pro všechny ty, kteří hledají moderní, snadno čistitelnou a zároveň kvalitní židli.