Rubriky
Cheb

Nový zeleno-béžový venkovní koberec NORTHRUGS Anjara – ideální doplněk pro terasu nebo zahradu


Nový zeleno-béžový venkovní koberec NORTHRUGS Anjara

Ideální doplněk pro terasu nebo zahradu

NORTHRUGS Anjara je nový zeleno-béžový venkovní koberec, který se stane ideálním doplňkem pro terasu nebo zahradu. Jeho stylový vzhled a odolnost vůči vnějším vlivům ho činí dokonalou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a praktický koberec do exteriéru.

Odolný, stylový a teď pozor – můžete ho klidně používat i venku!

Tento šik koberec od značky NORTHRUGS je totiž vyroben z polypropylenu, který má schopnost odolávat vodě, nečistotě a vyblednutí. Využijete ho tak nejen doma, ale kdekoli venku na terase, zahradě nebo u bazénu.

Přitom se vám nemusíte obávat, že se vám podráží a zašpiní. Koberec je velmi snadno udržovatelný, stačí ho jednoduše zamést nebo očistit hadicí. Také se můžete spolehnout na jeho odolnost proti plísním a bakteriím.

Design, který zaujme

Koberec NORTHRUGS Anjara je nejen praktický, ale také velmi stylový. Zeleno-béžové pruhy s jemným geometrickým vzorem dávají pocit zklidnění a harmonie. Přitom se hodí k mnoha stylům – od romantického venkovského stylu po moderní minimalistický design.

Kde ho využít?

Tento koberec je velmi univerzální a můžete ho využít téměř kdekoli. Stylově vypadá na terase před domem, na balkóně, v zahradě nebo před bazénem. Působivě vypadá i v interiéru, na předsíni, krbu nebo ve vstupní hale.

Kde ho koupit? Na www.bestnabytek.cz!

Pojďme se podívat na nabídku základních informací a možností prodeje. Na internetovém obchodě www.bestnabytek.cz najdete tento zeleno-béžový venkovní koberec v rozměru 200 x 290 cm. Cena je velmi přijatelná a přesto se jedná o kvalitní koberec, který vám poskytne nejen funkčnost, ale také krásný vzhled.

Závěrem již jistě víte, že tento zeleno-béžový venkovní koberec NORTHRUGS Anjara je ideálním doplňkem pro terasu nebo zahradu. Stylový design, odolnost, praktičnost a snadná údržba dělají z tohoto koberec ideální volbu pro každého, kdo hledá kvalitní exteriérový koberec. Nezapomeňte si ho pořídit na www.bestnabytek.cz!