Rubriky
Cheb

Oranžový keramický termohrnek Pantone Cortado, 175 ml – ideální způsob, jak užívat si teplé nápoje

Vychutnejte si ranní kávu i večerní kakao v nepřehlédnutelném hrnečku od značky Pantone, která je známá svým systémem barev. Nejvíc jim to sluší ve skupině – tak proč nepořídit pro každého člena rodiny hrnek v jeho oblíbené barvě? Tak si je doma rozhodně nebudete plést.

Praktický a stylový

Hrnky z kolekce Cortado ovšem nejen skvěle vypadají, ale jsou i praktické. Ačkoliv díky svému minimalistickému tvaru padnoucímu přesně do ruky postrádají ouško, nemusíte se bát o popálení svých dlaní. Hrnek má totiž dvojitě izolovanou stěnu, díky které vydrží váš nápoj déle teplý a vaše prsty v bezpečí.

Přibližná velikost hrnku je 7 cm x 8,5 cm a objem je 175 ml, což je ideální pro espresso nebo cortado. Hrnek je vyrobený z keramiky a je vhodný do myčky na nádobí i mikrovlnné trouby.

Krásná barva Pantone

Tento konkrétní hrnek je v barvě oranžové, která působí osvěžujícím dojmem a připomíná slunce a letní dny. Pokud máte rádi výrazné barvy, určitě si zamilujete tento hrnek. Aby toho nebylo málo, můžete si k němu zakoupit také tématickou kávovou směs, která bude k vašemu oranžovému hrnku skvěle ladit.

Pokud jste věrným fanouškem kávy, nebo jen rádi popíjíte teplé nápoje, tento hrnek je pro vás tou pravou volbou. Je užitečný, praktický a hlavně krásný. Určitě si ho zamilujete a stane se vaším nejlepším společníkem při čtení knihy na gauči nebo brouzdání internetem.

oranzovy hrnek cortado

Nakupování na internetu je dneska běžné a díky tomuto odkazu se dostanete přímo na stránku s produktem. Najdete tam nejen hodnocení a další informace, ale také mnoho dalších barev hrnků Pantone Cortado.