Rubriky
Cheb

Set tří dřevěných boxů TRIO – ideální úložiště pro vaše věci!

Set boxů je vyrobený z masivního borového dřeva a tvoří jej 3 samostatné bedýnky, které jsou ve stejném rozměru a jsou vyrobené tak, aby se dali stohovat na sebe. Boxy lze použít i samostatně, otvory zajišťují cirkulaci vzduchu. Dají se využít jak na ovoce, potraviny, nebo jako organizér jakýchkoliv věcí. Jsou bez povrchové úpravy a lze je natřít jakýmkoliv výrobkem určeným na dřevo a nebo jej ponechat v přírodním nenatřeném stavu.

Technické údaje:

  • hmotnost: 1 kg
  • rozměry jedné bedýnky: 30 x 21,5 x 40 cm (š x v x h)
  • materiál: borovice
  • povrchová úprava: ne
  • dodáno složené

Je to ideální řešení pro každého, kdo hledá stylové a praktické úložiště pro své věci. A to vše za skvělou cenu! Pokud jste tedy zvažovali koupi podobného produktu, můžete sáhnout právě po těchto boxech, které vám nabízejí vysokou kvalitu za příznivou cenu.

Navíc, tyto tři boxy jsou vyrobeny z borovice, což je velmi kvalitní materiál, který má vysokou odolnost vůči vlhkosti i mechanickým poškozením. Díky tomu budete mít jistotu, že vaše věci budou skutečně v bezpečí. A pokud chcete, můžete ještě boxy přetřít nějakým výrobkem na dřevo, aby byly ještě více chráněny.

Přirozeně, s takovou kvalitou zpracování, se jedná o jednoduchou volbu, a to s ohledem na výrobní a finanční kvalitu. A když už mluvíme o ceně, společnost Maliboo nabízí tento set tří dřevěných boxů za velmi příznivou cenu, což z něj dělá skvělý produkt pro každého, kdo potřebuje praktické a stylové úložiště pro své věci.

Dřevěné boxy

Obrázek: Dřevěné boxy jako úložiště.

Obsah balení:

  • 1 x set dřevěných boxů TRIO

Součástí balení jsou tři samostatné bedýnky, což vám umožní si je rozložit podle potřeby. Díky otvorům na bocích budete moci zajistit cirkulaci vzduchu, což je velmi důležité pro správné skladování některých potravin a dalších citlivých materiálů.