Rubriky
Cheb

Smaragdově zelená sametová třímístná rozkládací pohovka MICADONI RUTILE 215 cm – luxusní zářivý kousek pro váš domov


Pohovka MICADONI RUTILE – nadýchaný kousek pro maximální komfort a pohodlí

Třímístná pohovka MICADONI RUTILE zaujme na první pohled svým nadýchaným vzhledem. Mohutný měkký sedák, příjemné sametové čalounění a černá kovová podnož vytváří spojení, které zajistí maximální komfort a pohodlí z posezení.

Pohovka disponuje 2 velkými opěrnými polštáři a 2 menšími bočními válečky, které mohou sloužit také jako ruční opěrky. Praktickou vlastností je možnost pohovku rozložit a vytvořit tak příjemné místo pro spánek a relaxaci.

Skladovatelnost a možnosti barevného provedení

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vyžaduje individuální přístup ke skladovatelnosti a možnostem barevného provedení. Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Moderní smaragdově zelená barva se hodí do každého interiéru

Pohovka MICADONI RUTILE se skvěle hodí do interiérů s moderními prvky, a díky široké škále barev se hodí i do klasických interiérů. Smaragdově zelená barva je moderní a zároveň elegantní a dodá vašemu interiéru originalitu i luxusní nádech.

Objednávejte od specialistů na design nábytku

Pohovka MICADONI RUTILE je exkluzivní kus nábytku, který zaujme svojí nadýchaností a maximálním komfortem. Objednávku tohoto kusu nábytku vyřídí pro vás odborníci na design nábytku. Zajišťujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi a nabízíme poradenství při výběru interiérových doplňků.

Pohovka MICADONI RUTILE je luxusní zářivý kousek, který určitě okouzlí vaši rodinu a přátele. Objednávejte ještě dnes na stránkách www.crosta.cz a dopřejte si nezapomenutelný zážitek při užívání této krásné pohovky.