Rubriky
Cheb

Stojací lampa ASIR NORA v bílé barvě – recenze a vlastnosti


Úvod do tématu

Stojací lampy jsou nepostradatelným prvkem v každé domácnosti. Nabízí příjemné a útulné světlo, které pomáhá vytvářet příjemnou atmosféru. Mezi nejpopulárnější stojací lampy patří ASIR NORA v bílé barvě. Pojďme si tedy podrobněji probrat vlastnosti této lampy.

Výkon stojací lampy ASIR NORA

Stojací lampa ASIR NORA v bílé barvě umožňuje použití žárovek E27 s výkonem 45 až 60 W, což je pro běžné použití dostačující. Protože se jedná o doplňkové osvětlení, stačí tedy do této lampy vložit běžnou žárovku, kterou si můžete koupit v jakémkoli obchodě s elektromateriálem.

Design stojací lampy ASIR NORA

ASIR NORA má tělo z dřevotřískových desek a profil MDF, což dodává této lampě eleganci a přirozený vzhled. Látkový klobouk je hezkým doplňkem, který zjemňuje celkový dojem z lampy. Rozměry poličky jsou 21 x 21 cm a výška klobouku je 36 cm. Celková výška této lampy je 135 cm.

Ovládání stojací lampy ASIR NORA

Lampa ASIR NORA má tlačítko vypínače umístěné na kabelu, což usnadňuje ovládání a její používání. Vypínač je snadno dostupný, takže jej lze vypnout nebo zapnout rychle a jednoduše.

Certifikát CE

Stojací lampa ASIR NORA v bílé barvě má certifikát CE, což dokazuje, že splňuje všechny bezpečnostní normy v EU.

Závěr

Stojací lampa ASIR NORA v bílé barvě je skvělou volbou pro všechny, kteří rádi vytvářejí domácí pohodu pomocí příjemného osvětlení. Je elegantní, snadno ovladatelná, má certifikát CE a skvělou cenu. Protože se jedná o velmi populární model, mohou být skladové zásoby omezené. Pokud tedy hledáte novou stojací lampu, nemusíte už dál hledat – ASIR NORA v bílé barvě je pro vás ty pravá. Pro více informací a nákup návštěvou e-shopu Maliboo na adrese https://www.maliboo.cz/produkt/asir-stojaci-lampa-nora-bila.