Rubriky
Cheb

Stylová komoda OLIN OI25 od MEBLINE v ořech okapi a černé barvě

Stylová komoda OLIN OI25 od MEBLINE je vynikajícím příkladem designérského nábytku, který v sobě kombinuje moderní prvky s klasickými detaily. Tato komoda se vyznačuje velkorysými rozměry, které nabízejí velký úložný prostor pro všechny vaše věci. Rozměry komody jsou Šířka 220cm, Výška 79cm a Hloubka 48cm, což znamená, že se hodí do prostoru jakéhokoliv bytu.

Specifické informace

Barevné provedení komody je vytvořeno z kombinace dvou elegantních barev – Ořech Okapi a Černá. Tento kontrast je velmi moderní a vypadá skvěle v interiérech s minimalistickým designem. Komoda je vyrobena z laminek, které jsou ovšem kvalitní a odolné. Díky tomu je komoda odolná vůči poškrábání, otlučení a chemikáliím. Je to kvalitní nábytek, který se postará o vaše věci po mnoho let.

Přes všechny avantgardní prvky, které tato komoda nabízí, je stále velmi praktická a funkční. Má mnoho úložných prostor, což je ideální pro ty, kteří potřebují mnoho prostoru pro uložení svých věcí. Hladké plochy komody jsou velmi snadno udržovatelné a čisté. Komoda OLIN OI25 také přináší eleganci a styl do vašeho bytu.

Dodatečné informace

Záruka na tuto komodu je 24 měsíců, což dokazuje, jak je kvalitní a odolná. Proto se nemusíte obávat, že by vám komoda brzy odešla. Pokud ale máte zájem o jiný nábytek, můžete si prohlédnout celou nabídku HELVETIA. Nabídkou tohoto výrobce totiž rozhodně nejste omezeni.

Zajímá Vás tato komoda? Pokud ano, tak navštivte stránky nabízející tento produkt. Zde si můžete přečíst více informací a objednat tuto komodu.

Komoda OLIN OI25 od MEBLINE

Věříme, že jste si tento článek přečetli a že vám pomohl s výběrem vašeho nového nábytku.