Rubriky
Cheb

Světle šedá podnožka MESONICA Puzo – dokonalý doplněk pro váš interiér

Designová podnožka MESONICA Puzo rozhodně zaujme na první pohled. Robustně vyhlížející podnožka je čalouněná velmi kvalitní a příjemnou látkou se systémem Zero Spot v krásném světle šedém odstínu a opatřená stabilní kovovou podnoží. Tato podnožka elegantních linií a působivého provedení vnese do vašeho domova jedinečný styl.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Zero Spot – napařovací ochranná vrstva

Zero Spot je systém napařovací ochranné vrstvy, který chrání tkaninu před vniknutím nečistot do vláken. Tento systém zabraňuje výskytu skvrn a tkanina si zachovává svůj původní vzhled po celou dobu svého používání.

K čištění doporučený postup

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pokud se na tkanině objeví skvrny, doporučujeme použít speciální čistič určený pro látkový nábytek. Je důležité volit takový čistič, který tkaninu nezničí a zachová si její původní barvu.

Zdroj obrázku: Crosta.cz

Světle šedá podnožka MESONICA Puzo

Designová podnožka MESONICA Puzo je ideálním doplňkem každého moderního interiéru. Všimnete si jí ihned po vstupu do místnosti a zaujme svým dokonalým provedením a kvalitou. Vyberte si svou oblíbenou barvu a zářte. Není nic krásnějšího než mít ve svém domě zcela unikátní kus nábytku, který vyzařuje styl a eleganci.

Zajímá vás tato podnožka? Navštivte náš e-shop a objednejte si ji ještě dnes.