Rubriky
Cheb

Udržte své jídlo déle čerstvé s Tescoma Dóza FRESHBOX 1,0 l

Jestliže i Vy patříte mezi ty, kteří chtějí mít své jídlo co nejdéle čerstvé, pak je pro Vás tato novinka od Tescomy tou pravou volbou. Tescoma Dóza FRESHBOX 1,0 l je vynikající pro skladování a přenášení potravin, díky němuž mohou vaše potraviny vydržet déle čerstvé a svěží, uchovávají své aroma a při přenášení nevytékají.

Kvalitní a bezpečný uzávěr

Opatřeno vzduchotěsným i vodotěsným uzávěrem, Dóza FRESHBOX zaručuje, že potraviny zůstanou vevnitř uzavřeny a neunikne z nich ani kapka. Nyní již nemusíte mít obavy z toho, že byste při přenášení vašich oblíbených jídel, salátů či surovin pro vaše kulinářské kreace o něco přišli.

Navíc tato dóza je vyrobena z odolného plastu a opatřena kvalitním silikonovým těsněním, díky čemuž je odolná při teplotách od -18 do +110 °C. To také znamená, že je vhodná jak do ledničky, tak i do mrazničky. Jistě Vás potěší, že na tento produkt získáte 5 let záruku.

Neuvěřitelné vlastnosti dózy FRESHBOX

Dóza FRESHBOX je skvělým pomocníkem pro každou domácnost. Je to univerzální nádoba na uskladnění jakýchkoli potravin. Doma ji můžete použít k uchování čehokoli potřebujete, například zbytků jídla, porcí či připravených svačin pro školáky do školy.

Když se pak chystáte na výlet, tak si s sebou můžete vzít právě tuto dózu a do ní si dát čerstvý ovocný salát, chlebíčky nebo jiné pochutiny, které ocení celá rodina. Velkou výhodou je, že po cestě se díky jejímu utěsněnému uzávěru nemusíte obávat případného vylití z nádoby.

Ještě jedna věc, kterou jistě oceníte, je fakt, že je tato dóza velmi snadno čistitelná. Stačí ji jednoduše opláchnout vlažnou vodou a nebo vyčistit v myčce.

Pokud toužíte po zachování kvality potravin co nejdelší dobu, ale nechcete utrácet zbytečně mnoho peněz za neefektivní a nekvalitní produkty, vyberte si Tescoma Dóza FRESHBOX 1,0 l.

Neváhejte a pořiďte si svou dózu FRESHBOX stále včas, aby vaše potraviny vydržely co nejdéle svěží a chutné. Klikněte na tento odkaz https://www.nabytekted.cz/produkt/tescoma-doza-freshbox-1-0-l a objednejte si už dnes.

Tescoma Dóza FRESHBOX 1,0 l

Skladování jídla