Rubriky
Cheb

Uzamykatelná skříň NEJBY GIANNI v moderním designu dub sonoma/bílá


Kancelářská sestava NEJBY GIANNI

Kancelářská sestava NEJBY GIANNI je dokonale funkčním a prakticky zorganizovaným prostorem, nepostrádajícím ani dostatečně reprezentativní vzhled. Tento systém se skládá z více prvků, ze kterých je možné sestavit kancelář dle vašich představ.

Jedním z důležitých prvků kancelářské sestavy je uzamykatelná skříň NEJBY GIANNI v moderním designu dub sonoma/bílá, která nabízí nejen dostatečné úložné prostory, ale také zároveň hezký a moderní design.

Barevné provedení

Skříň je vyrobena v kombinaci barevného provedení dub sonoma a bílá barvy. Tyto barvy spolu krásně ladí a vypadají moderně a elegantně.

Materiál

Uzamykatelná skříň NEJBY GIANNI je vyrobena z kvalitního materiálu – lamina, které je velmi odolné vůči poškrábání a mechanickému namáhání. Materiál je také snadno udržovatelný a čistí se jednoduše vlhkým hadříkem.

Vnitřní členění

Skříň se skládá z 2 uzamykatelných dvířek a celkem 4 polic – jedna pevná police a tři variabilní police. Díky tomuto členění budete mít dostatek místa na uložení svých dokumentů, složek, knih a dalších věcí, které potřebujete mít k dispozici.

Můžete mít jistotu, že vše, co potřebujete, bude vždy na svém místě a v bezpečí.

Rozměry

Uzamykatelná skříň NEJBY GIANNI má následující rozměry:

  • šířka: 72,5 cm
  • výška: 186,2 cm
  • hloubka: 33,8 cm

Skříň je dostatečně prostorná a zároveň není moc velká, takže ji můžete umístit i do menších kanceláří.

Kompletní kancelářskou sestavu NEJBY GIANNI si můžete objednat na stránkách Sidonia

Závěr

Krása spočívá v jednoduchosti, říká se. A právě to platí i pro kancelářskou sestavu NEJBY GIANNI. Ta je navržena tak, aby splňovala především ty nejzákladnější funkce, které potřebujete k pohodlné práci. Zároveň ale nezapomíná na vzhled, který dělá z vaší pracovny skutečně reprezentativní prostor. Proto pokud hledáte kvalitní a moderní kancelářskou sestavu, která vám bude sloužit dlouhá léta a bude se vám líbit, sáhněte po NEJBY GIANNI.

Uzamykatelná skříň NEJBY GIANNI

Krása spočívá v jednoduchosti, to platí i pro nábytek. Nábytek NEJBY GIANNI dokáže propojit kvalitu, praktičnost a moderní design. Pokud tedy chcete mít kancelářskou sestavu, která splní všechna očekávání, NEJBY GIANNI je tou nejlepší volbou.

Uzamykatelná skříň NEJBY GIANNI

Tak neváhejte a objednejte si svou kancelářskou sestavu hned na stránkách Sidonia.