Rubriky
Cheb

Zahradní houpačka Rubik modrá 100 cm – relaxace i zábava pro každého!


Houpačka, která potěší nejen děti

Zahradní houpačka Rubik modrá 100 cm je moderně designovaná houpačka, která zaujme především svou originální modrou barvou. Ačkoliv je primárně určena pro děti, je oblíbená i u dospělých a nabízí relaxaci i zábavu pro každého.

Model Rubik je ideální na zahradu, dětské hřiště nebo terasu a je možné ji zavěsit jak uvnitř, tak i venku. Má kovové kroužky pro bodové nebo dvojité zavěšení. Lana, na kterých je houpačna uchycená, můžete nastavovat dle vlastní potřeby. Ocelový rám je pro zvýšení bezpečnosti pokryt speciální pěnou.

Bezpečnost a vysoká kvalita zpracování

Bezpečnost houpačky je zajištěna zaoblenými, hladkými povrchy a pěnovým čalouněním, což minimalizuje riziko zranění. Výrobek je vyroben z pozinkované oceli, což zaručuje vysokou kvalitu a odolnost materiálu.

Materiál rámu: pozinkovaná ocel, materiál lan: 10 mm Nylon, sedák: Oxfordská tkanina 600D, pěnové čalounění. Navíc passouje pro vnitřní i venkovní použití a lze ji snadno složit a přenášet, takže ji můžete mít vždy při sobě.

Parametry produktu

Zahradní houpačka Rubik modrá 100 cm má hmotnost cca 3 kg, nosnost 150 kg a je navržena pro děti od 3 let. Rozměry produktu jsou celkově 100 cm, maximální výška 160 cm, tloušťka rámu s polstrem 50 mm, tloušťka rámu bez polstru 25 mm a tloušťka lana 10 mm.

Závěr

Pokud hledáte moderní, pohodlnou a bezpečnou houpačku pro své děti či pro sebe, zvolte zahradní houpačku Rubik modrou 100 cm. Tento výrobek nabízí relaxaci i zábavu, je vysoké kvality a navíc lze použít jak uvnitř, tak i venku. Objednejte si ji ještě dnes na adrese: www.nabyteklevneji.cz/produkt/tzb-zahradni-houpacka-rubik-modra-100-cm.